סיכום ראש השנה
סיכום ארועי ראש השנה
זאת השנה השנייה שאנחנו חוגגים ראש השנה בצורה שיתכן ומתחילה מסורת שבה יש טקס פרידה מהשנה שעברה, ארוחת ערב חגיגית בחוץ, טקס קצר ומציינים אירועים שונים שהתרחשו השנה.
מהתגובות הרבות שקיבלתי אני מבין כי רוב החברים נהנו וכי יש להמשיך לערוך את החג בצורה זאת.
הצוות שהכין את החג כלל את: אילנה ב, מרים ה, גלי ח, אמיר ט, אורה ב, משה טנא ואנוכי. אני רוצה להודות להם וגם לגידי ל ותום ק שעל התאורה וההגברה. עבודה רבה הושקעה על ידי צוות המטבח בראשותה של עינת ל וגם בתחום זה היו התגובות טובות. אני רוצה להודות לאנשי חוות הרועים שסיפקו לנו בהתנדבות מפות ואביזרי חימום לארוחה, תודה לאלי ס שהתנדב לעבוד בערב החג במטבח. תודות גם לצוות "קפה החג" בראשותה של לאה. תודה מיוחדת לאמיר ולכל הצבא הצעיר שלו שבלעדיהם לא היה החג הזה מתרחש כראוי. נדמה לי כי הטקס המרשים בגן אריאל מכניס אוירה חגיגית ונכונה ודבר זה ביחד עם הארגון הנכון אפשרו לאנשים להגיע לאוכל בנינוחות ובצורה מכובדת. רשמנו לעצמנו כי יש צורך להכין שתי פינות קפה ועוגות כאשר מדובר על מספר כזה גדול של אנשים, זאת ההזדמנות להודות לדורון אשר על הכיבוד. אני מבין כי רוב הציבור נהנה מאוד מהסרט ורוצה להודות שוב לשמחה וזיו לב. וכמובן תודה לילדים ולכל מי שהופיע או עזר בהכנת ההופעות.
חג סוכות כבר בפתח יום ב' 17/10/05. לאחר ארוחת החג נצא לסוכה ושם יתקיים טקס החג ולאחריו ערב קריוקי עם גילה ואייל כהן. ישנה אצלי רשימת שירים והחברים מוזמנים לבקש ונכין בעבורם שירים איתם יוכלו להופיע, אין צורך להיות זמר וכולם מוזמנים לבוא וליהנות.
למחרת 18/10/05 יערך במגרש הכדורגל יעף עפיפונים, כיבוד ואוירה טובה מובטחים.
יעקב קירש